ШКОЛА. ИСКУССТВ. Го. И. Вейчи **СТОЖАР**

марта 20, 2009

У Го новая столица -"Свiтлиця"!#51 за 19.12.2003
У го нова столиця - "Світлиця"!
Володимир СОВИК.
13 і 14 грудня у "Кримській світлиці" проходив чемпіонат Криму 2003 року з гри го (вей-чи). У змаганнях брали участь представники Сімферополя, Армянська, Бахчисарая - усього 18 чоловік. Відбулося шість турів за системою "МакМагон" у трьох номінаціях - загальний залік, серед жінок і гравців до 18 років. У напруженій інтелектуальній боротьбі серед молодих гравців 1-ше місце здобув дванадцятирічний Дем'ян Завгородній, учень Танківської школи-інтернату для обдарованих дітей Бахчисарайського району, 2-ге - Дмитро Торшин, учень сімферопольської школи № 39, третє - Різа Абдулменнанов, учень Танківської школи-інтернату. У жінок перше місце у Ірини Бородкової (на фото вгорі), яка нещодавно презентувала "Кримській світлиці" комплект гри від імені Кримської федерації го (вей-чи), друге - у Світлани Яценко. У загальному заліку серед чоловіків у переможцях сімферопольці - майстер 4-го дану Ігор Бакулін, на другому місці Юрій Лишко, третє місце - у Миколи Лонського, якого відзначили ще окремою нагородою за кращі підсумки року. Усі переможці змагань були нагороджені дипломами і цінними подарунками від федерації го Криму. Також були відзначені гравці з Армянська Іван Трух (за кращий результат серед іногородніх гравців) і Петро Чмир (за волю до перемоги).
На завершення змагань президент Кримської федерації го Олег Кравцов щиро подякував "Кримській світлиці" за допомогу у проведенні чемпіонату і висловив сподівання на подальші плідні стосунки газети і федерації. А Микола Лонський від себе особисто подарував "Світлиці" СD-енциклопедію "Усе про го".
Тепер кримські гравці го готуються до всеукраїнського чемпіонату, який планує провести всеукраїнська федерація го у кінці січня 2004 року в Сімферополі.
На прохання автора розміщуємо уточнення
Большая просьба к редакции газеты. По досадной оплошности (не знаю кого) в газете опубликованы неточные результаты турнира. Второе место до 18-ти лет занял не Торшин, а Абдулменнанов. Если не сложно, восстановите справедливость. Для Абдулменнанова Ризы это первый официальный турнир и при таком результате не хочется огорчать его такой небрежностью. От лица Крымской федерации го (вей-чи), в свою очередь, приношу извинения и ему, и редакции газеты.
Ответственный секретарь КФГ Завгородний Сергей
zavgor@minfin.crimea.ua

Найдено на: http://www.svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=1548
Locations of visitors to this page
  • Портал увлекательных статей
  • ПАРТНЕРСКИЕ ССЫЛКИ